~  nejbližší akce        ~  úvod        ~  Ivana      ~ kontakt

 

Moje nabídka:

 

Individuální konzultace - empatie - konflikt koučing

Síla empatie je něco, co zažijete na vlastní kůži. Vytvářím prostor, ve kterém se můžete spojit s tím, co je pro vás důležité. Prostor, ve kterém je vše vítáno, ve kterém můžete volně dýchat a kde je vám dovoleno cítit cokoliv. Je mi velkou ctí spojit vás s tím nejlepším, co ve vás je.  Všechny služby nabízím i v angličtině. Momentálně nabízím konzultace online přes zoom.

 

Mediace - sezení s páry a jednotlivci

Nabízím vám mediaci založenou na Nenásilné komunikaci. Budu do hloubky naslouchat vašim potřebám a podpořím vás v tom, abyste se byli schopni navzájem slyšet a dospěli k porozumění. Pokud se do hloubky spojíte s tím, co potřebujete, vhodné řešení si vás snáz najde. Mediaci v současnosti nabízím přes zoom.

 

Workshopy Nenásilné komunikace pro skupiny

Nabízím workshopy v různých formátech na témata Nenásilné komunikace, ať už to je empatie nebo upřímné sebevyjádření, způsoby jak slyšet kritiku, možnost volby nebo empatie vůči sobě. Fascinuje mě skupinová moudrost - to, že se učíme společně, že spolu objevujeme. Nenásilnou komunikaci vyvinul Marshall Rosenberg. Více info o na stránkách Centra pro nenásilnou komunikaci.

 

Dyády - přítomnost ve dvou - proud života mezi námi

Jaké to je ...vidět druhého a nechat se vidět? ...být v přítomnosti se svými pocity a sdílet je? ...naslouchat druhému bez reakcií a hodnocení? ...dívat se na druhou bytost zcela novým pohledem? Dyády jsou podpůrnou praxí pro uplatnění Nenásilné komunikace v každodenních setkáních. Jsou prostorem, ve kterém lze trénovat empatii a autentické sebevyjádření. Dovednost přítomnosti vám dodá vnitřní klid, uvolnění, živost a jasnost na cestě k harmonii. Získáte užitečný nástroj, který můžete vnést do svých vztahů a každodennosti.

 

 

Kontakt   ~  Mgr.  Ivana Horáková    ~   ivana@ivanahorakova.com     ~   +420 776 375 387